• +420 602 774 877
 • sindlerova.monika11@gmail.com

QI GONG / Čchi-kung – Angel’s Studio Praha 2

Datum / čas
07/10/2019 - 09/12/2019
18:30 - 20:00

Místo konání
Angel's Studio Praha 2

Kategorie


ČCHI-KUNG / QI GONG TĚ ROZZÁŘÍ

Celý kurz ČCHI-KUNG / QI GONG bude probíhat od pondělí 7.  10. 2019 do 9. 12. 2019 (s výjimkou státního svátku 28.10.2019) vždy od 18.30 hod. do 20.00 hod. v útulných prostorách Angel’s Studia (5. patro) nedaleko stanice I. P. Pavlova,ul. Wenzigova 5, Praha 2 (www.angelstudio.cz/cz/kontakty/)

Čchi-kung uvádí do harmonie tělo, ducha a životní energii člověka, což vyplývá i z významu slov čchi = „životní energie“ a kung = „kultura cvičení“. Čchi-kung jako součást tradiční čínské medicíny má obrovské množství přínosů pro celý organismus. Zlepšuje imunitu, podporuje regenerační a samoléčebné schopnosti, omlazuje, zlepšuje držení těla a jeho celkový vzhled, podporuje intuitivní způsob myšlení. Zkrátka propojuje tělo s životodárnou energií ducha.

Co si přibalit?

 • Pohodlné oblečení nebránící volnému proudění energie v těle
 • Teplejší ponožky či sálová obuv (záleží, zda-li raději cvičíte naboso)
 • Lahev s pitím 

Na co se můžete těšit?

 • Řádné rozpohybování a PROTAŽENÍ všech svalů a kloubů,
 • Tradiční sestavy Tai chi Čchi-kung / Osm kusů brokátů –  s úžasnými zdravotními účinky, při které dochází k posílení všech vnitřních orgánů, protažení páteře, posílení zad, odstranění STRESU, únavy a veškerého napětí.
 • Cviky dle tradiční čínské medicíny (TČM) na rozproudění energie v jednotlivých meridiánech (energetických drahách) těla
 • Zklidnění a uvolnění formou meditace / řízené relaxace s propojením prvků NLP (neurolingvistické programování mozku)
 • Dýchání KOSTÍ – relaxační technika, která pomocí řízeného vedení dechu dokáže ZBRZDIT úbytek kostní hmoty (OSTEOPORÓZY) či napomáhá zrychlení hojících procesů při úrazech
 • Sdílení v kruhu (OSHO ZEN TAROT / Andělské karty aj.)

Co za to?

 • Kurzovné 9 lekcí 1.900 Kč
 • nebo libovolně vybraných 5 lekcí 1.150 Kč (v období kurzu, tj. mezi 7. 10. – 9. 12. 2019) (s výjimkou státního svátku 28.10.2019)
  Samostatná lekce 249 Kč
 • Úhrada hotově nebo na účet: 212 404 736 / 0600

Při cvičení se pozornost zaměřuje vždy na procvičovanou část těla. Kde je vaše pozornost, tam směřuje i energie. Nikdy se nepřemáhá bolest, neboť bolest či nemoc představují zprávy o stagnaci a narušení proudění energie v těle. Postupným a pravidelným cvičením se v těle uvolňují bloky a omezení a vaše tělo se stává pružnějším a také zdravějším. 

Počet míst je omezen kapacitou prostor. Rezervace na:

www.monika-sindlerova.cz

facebook.com/sindlerova.monika 

facebook.com/sindlerova.MonChi/
sindlerova.monika11@gmail.com
Mobil: 602 774 877

Těším se na Vás

S láskou

Monika

 

Lektorka Monika Šindlerová

….jak říkají mí přátelé, jsem ženou mnoha tváří. Jako daňová poradkyně vážná až přísná, v soukromí veselá a přátelská. Mám ráda život, poznávání nových lidí a míst, zkoumání tajuplného propojení mezi nebem a zemí. Od mládí se zajímám o různé alternativní směry, ale osudovým se mi stalo setkání s čchi-kungem. Byla to láska na první pocit, protože čchi-kung ve svém těle skutečně ucítíte. Ten pocit z našeho prvního setkání se mi zaryl hluboko pod kůži. Od té doby už mě nikdy neopustil. Je v mém srdci. Dodává mi sílu, odvahu a energii, dokáže mně ztišit i utěšit. Je mým věrným přítelem a společníkem doma i na cestách. Nejlépe mě však poznáte osobně na některé z mých lekcí čchi-kungu či skrze texty a fotografie na mém webu či facebooku.

 

 

 

 


Přihláška

Název kurzu a místo konání:

Termín kurzu (vyžadováno)

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše motivace k přihlášení

Souhlasím s obchodními podmínkami (přečtěte si je zde)
ano

Souhlasím se zasíláním informací a aktualit
ano


Zanechte komentář